Ankastre

Kutu görünüm:

Arçelik OMD D 611 EB Beyaz Ankastre Ocak

1.459,00 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz Gaz Tipi Doğalgaz Ocak Tipi Gazlı Ocak Ocak Tipi Ve Göz Sayısı 4 Gözü Gazlı Gaz Emniyet Sistemi Var Ürün Tipi Ankastre Ocak Yüzeyi Metal Kahve Bek..
Tükendi

Arçelik AFM 340 I Inox Ankastre Fırın

3.047,94 TL
  Genel Özellikler Fırın Rengi Kolay Temizlenebilir İnoks Fırın Hacmi 72  L Enerji Sınıfı A Saat Tipi LED Ekran Fırın (Ana Bölme) Alt Isıtıcı Var Elektroturbo (Fan Destekli Pişirme) Var Fan..
1 den 15 e 28 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Fırın, ocak ve davlumbazı içeren ankastre setler, en sık karşılaşılan temel set kapsamlarından birisidir. Farklı setlerde içeriğe buzdolabı bulaşık makinesi gibi görünür mutfak eşyaları da eklenmektedir. Ancak temel unsurları içeren bir sette fırın, ocak ve davlumbaz yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürünler, yüksek performansları ve uzun kullanım süreleri ile beğenileri toplamaktadır.

Ülkemizde ve dünyada popüler olarak tercihe dilen bir markanın yüzde yüz orijinal ürünlerine, internet üzerinden alışverişin rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Ankastre setinizi sayfamızdan tamamlayabilir, mutfaklarınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Çalışma şekilleri ve sundukları özellikler açısından büyük bir çeşitlilik gösteren ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ocaklarda görebileceğiniz gazlı ve elektrikli çalışma mekanizmalarından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan alternatife ulaşabilirsiniz. Davlumbaz boyutlarını, mutfakta ayırabileceğiniz alanın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

Ankastre Set Fiyatları

Göz alıcı tasarımlara ve işlevsel özelliklere sahip setlere kolayca sahip olabilmeniz için uygun fiyat aralıklarıyla sunulan seçenekler, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ankastre setleri, mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlama sürecini kolay hale getirmektedir. Temel unsurları içeren setler arasından beğendiğiniz özellikleri sunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir alternatife ulaşabilirsiniz. Set kapsamında bulunmayan ve mutfağınıza eklemek istediğiniz diğer parçaları, sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu ürünleri alışverişinizin bir parçası haline getirilebilir, tek bir sipariş süreciyle tüm isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip ankastre setleri arasından seçiminizi yaparken dekoratif özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Mutfağa girildiği anda dikkat çekecek ve geniş bir alan kaplayacak bu eşyaların, dekoratif tarzınızla eşleşmesini sağlayabilirsiniz. Renk uyumunu yakalayarak nefes kesici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fırın, ocak ve davlumbazın yanı sıra, sayfamızdan mikrodalga ve aspiratörler de bulabilirsiniz. Setin bir parçası olan bu ürünlerin, diğer eşyalarla gösterdiği renk ve tasarım uyumunun tadını çıkartabilirsiniz. Eşyamburada alışveriş sepetinizi kişisel isteklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre oluşturabilirsiniz.

Ankastre Set Modelleri

Sayfamızda yer alan setler, yeni bir ev ve mutfak dizilirken popüler olarak tercih edilmektedir. Eskimiş bir mutfağın yenilenmesi sürecinde de kullanılabilen ankastre set modeller, son teknolojiyi yansıtmaktadır. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz ürün kategorisi, yeni gelişmelere ve son çıkan ürünlere göre sürekli olarak yenilenmektedir. Sayfamızdan alışveriş yaparak mutfağınıza son çıkan teknolojiye göre dizmek oldukça kolay olacaktır.

Tek bir alışveriş süreciyle tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamak hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Toplu alım olanaklarımız beraberinde kampanya fırsatları ve indirimler getirmektedir. Online alışveriş sürecine özel hizmetlerimiz ve indirimli fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi, sayfamızda yer almaktadır. En yüksek kalitedeki ankastre set modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ürün modellerini fotoğraflarından görebilir, renklerinin ve tasarımlarının genel duruşu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çalışma şekilleri, sundukları özellikleri ve boyutları gibi teknik özelliklerine ürünlerin kendi sayfalarında bulabilirsiniz.