Ankastre

Kutu görünüm:

Arçelik OCD T 651 DWG Wok Gözlü Gri Cam Ankastre Ocak

2.454,00 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Ürün Rengi Gri Cam Yüzey (Grion) Gaz Tipi Doğalgaz Ocak Tipi Gazlı Ocak Ocak Tipi Ve Göz Sayısı 4 Gözü Gazlı (1'i WOK) Gaz Emniyet Sistemi Var Ürün Tipi Ankastre O..

Arçelik OCD T 601 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak

1.829,00 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz Gaz Tipi Doğalgaz Ocak Tipi Gazlı Ocak Ocak Tipi Ve Göz Sayısı 4 Gözü Gazlı Gaz Emniyet Sistemi Var Ürün Tipi Ankastre Gaz Gücü 7,4 Ocak Yüzeyi Ca..
-19%

Arçelik P 14 YEG Grion Duvar Tipi Davlumbaz

1.879,00 TL 2.328,14 TL
Genel ÖzelliklerÜrün Serisi GR3300Davlumbaz Tipi Eğimli DavlumbazlarDavlumbaz Rengi Gri Cam Yüzey (Grion)Genişlik 60 cmMinimum Ses Seviyesi 55 dBAMaksimum Çekiş Gücü 537 m³/sPerformansHer Kademe İçin ..

Arçelik OMD D 611 ES Siyah Ankastre Ocak

1.254,34 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Siyah Gaz Tipi Doğalgaz Ocak Tipi Gazlı Ocak Ocak Tipi Ve Göz Sayısı 4 Gözü Gazlı Gaz Emniyet Sistemi Var Ürün Tipi Ankastre Ocak Yüzeyi Metal Kahve Beki Adaptörü S..
-19%

Arçelik AFM 340 D Dark İInox Ankastre Fırın

2.879,00 TL 3.568,32 TL
Genel Özellikler Fırın Rengi İnoks Ürün Serisi AR 5500 Fırın Hacmi 72  L Enerji Sınıfı A Saat Tipi LED Ekran   Pişirme Fonksiyonları ve Teknolojileri 3 Boyutlu Pişirme Özelliği Var Buz Çözme Fonksiy..
-22%

Arçelik ADE 606 D Dark Inox Duvar Tipi Davlumbaz

2.037,00 TL 2.596,00 TL
Genel Özellikler Davlumbaz Tipi    Eğimli Davlumbazlar Davlumbaz Rengi    Dark inox Genişlik    60 cm Minimum Ses Seviyesi    44  dBA Maksimum Çekiş Gücü    631 m³/s Performans Her Ka..
-19%

Arçelik ADT 605 I Inox Duvar Tipi Davlumbaz

1.733,00 TL 2.146,42 TL
           Genel Özellikler             Davlumbaz Tipi               T Tipi Camsız Davlumbazlar             Davlumbaz Rengi               İnoks             Genişlik               60 cm       ..
-19%

Arçelik P 122 YTI Gri Ankastre Aspiratör

1.036,00 TL 1.285,02 TL
          Genel Özellikler Davlumbaz Tipi    Gömme Aspiratör Davlumbaz Rengi    Gümüş Genişlik    50 cm Minimum Ses Seviyesi    49  dB(A) Maksimum Çekiş Gücü    381 m³/s            Perfo..
-17%

Arçelik OXLD 611 EI Tek Gözü Elektrikli Inox Ankastre Ocak

1.309,00 TL 1.580,02 TL
Ürün Tipi : Ankastre Ocak Ürün Rengi : İnoks Gaz tipi : LPG Ocak Göz Sayısı : 3 Gözü Gazlı 1 Gözü Elektrikli Ocak Yüzeyi : Paslanmaz Çelik Ocak Ateşleme Tipi : Düğmeden Ateşleme Sol Arka Y..
-19%

Arçelik AFM 340 I Inox Ankastre Fırın

2.649,00 TL 3.269,78 TL
  Genel Özellikler Fırın Rengi Kolay Temizlenebilir İnoks Fırın Hacmi 72  L Enerji Sınıfı A Saat Tipi LED Ekran Fırın (Ana Bölme) Alt Isıtıcı Var Elektroturbo (Fan Destekli Pişirme) Var Fan Destekli ..
-19%

Arçelik 9549 H CBDG Hijyen Grion Ankastre Fırın

5.499,00 TL 6.760,22 TL
Ocak Özellikleri DiğerFırın İçi Aydınlatma VarStatik Fonksiyon VarAna Fırın Ön Kapak Cam Sayısı 3Kapak Açılma Yönü Aşağı AçılırEkran Kilidi VarYumuşak Kapak Sistemi Var AksesuarlarStandart Tepsi Adedi..

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak

1.285,02 TL
               Genel Özellikler             Ürün Rengi                İnoks            Gaz Tipi               Doğalgaz            Ocak Tipi               Gazlı Ocak            Ocak Tipi Ve Gö..

Arçelik OCD T 601 ES Siyah Cam Ankastre Ocak

2.158,22 TL
               Genel Özellikler              Ürün Rengi                  Siyah              Gaz Tipi                  Doğalgaz              Ocak Tipi                  Gazlı Ocak              ..

Arçelik ADT 606 S Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz

3.210,78 TL
Genel ÖzelliklerDavlumbaz Tipi T Tipi Camsız DavlumbazlarDavlumbaz Rengi SiyahGenişlik 60 cmMinimum Ses Seviyesi 43 dBAMaksimum Çekiş Gücü 632 m³/sÜrün Serisi Fibona SerisiTemel ÖzelliklerKontrol Tipi..

Arçelik AFM 340 B Beyaz Ankastre Fırın

3.269,78 TL
Ürün Tipi : Ankastre Fırın Ürün Rengi : Beyaz Kullanılabilir Net Hacim : 72 Litre Fan Destekli Isıtıcı : Var Elektroturbo (Fan Destekli Pişirme) : Var Alt Isıtıcı : Var Küçük Izgara : Var ..
1 den 15 e 20 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Fırın, ocak ve davlumbazı içeren ankastre setler, en sık karşılaşılan temel set kapsamlarından birisidir. Farklı setlerde içeriğe buzdolabı bulaşık makinesi gibi görünür mutfak eşyaları da eklenmektedir. Ancak temel unsurları içeren bir sette fırın, ocak ve davlumbaz yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürünler, yüksek performansları ve uzun kullanım süreleri ile beğenileri toplamaktadır.

Ülkemizde ve dünyada popüler olarak tercihe dilen bir markanın yüzde yüz orijinal ürünlerine, internet üzerinden alışverişin rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Ankastre setinizi sayfamızdan tamamlayabilir, mutfaklarınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Çalışma şekilleri ve sundukları özellikler açısından büyük bir çeşitlilik gösteren ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ocaklarda görebileceğiniz gazlı ve elektrikli çalışma mekanizmalarından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan alternatife ulaşabilirsiniz. Davlumbaz boyutlarını, mutfakta ayırabileceğiniz alanın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.

Ankastre Set Fiyatları

Göz alıcı tasarımlara ve işlevsel özelliklere sahip setlere kolayca sahip olabilmeniz için uygun fiyat aralıklarıyla sunulan seçenekler, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ankastre setleri, mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlama sürecini kolay hale getirmektedir. Temel unsurları içeren setler arasından beğendiğiniz özellikleri sunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir alternatife ulaşabilirsiniz. Set kapsamında bulunmayan ve mutfağınıza eklemek istediğiniz diğer parçaları, sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu ürünleri alışverişinizin bir parçası haline getirilebilir, tek bir sipariş süreciyle tüm isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip ankastre setleri arasından seçiminizi yaparken dekoratif özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Mutfağa girildiği anda dikkat çekecek ve geniş bir alan kaplayacak bu eşyaların, dekoratif tarzınızla eşleşmesini sağlayabilirsiniz. Renk uyumunu yakalayarak nefes kesici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fırın, ocak ve davlumbazın yanı sıra, sayfamızdan mikrodalga ve aspiratörler de bulabilirsiniz. Setin bir parçası olan bu ürünlerin, diğer eşyalarla gösterdiği renk ve tasarım uyumunun tadını çıkartabilirsiniz. Eşyamburada alışveriş sepetinizi kişisel isteklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre oluşturabilirsiniz.

Ankastre Set Modelleri

Sayfamızda yer alan setler, yeni bir ev ve mutfak dizilirken popüler olarak tercih edilmektedir. Eskimiş bir mutfağın yenilenmesi sürecinde de kullanılabilen ankastre set modeller, son teknolojiyi yansıtmaktadır. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz ürün kategorisi, yeni gelişmelere ve son çıkan ürünlere göre sürekli olarak yenilenmektedir. Sayfamızdan alışveriş yaparak mutfağınıza son çıkan teknolojiye göre dizmek oldukça kolay olacaktır.

Tek bir alışveriş süreciyle tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamak hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Toplu alım olanaklarımız beraberinde kampanya fırsatları ve indirimler getirmektedir. Online alışveriş sürecine özel hizmetlerimiz ve indirimli fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi, sayfamızda yer almaktadır. En yüksek kalitedeki ankastre set modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ürün modellerini fotoğraflarından görebilir, renklerinin ve tasarımlarının genel duruşu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çalışma şekilleri, sundukları özellikleri ve boyutları gibi teknik özelliklerine ürünlerin kendi sayfalarında bulabilirsiniz.