Beyaz Eşya

Kutu görünüm:

Arçelik STOC 826 S Set Üstü Ocak

2.099,00 TL
Arçelik STOC 826 S Set Üstü Ocak Fırın (Ana Bölme) Ocak Yüzeyi Cam Kahve Beki Adaptörü Siyah Emaye Bek Şapkası Tipi Düz Parlak Diğer Kontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / Yan Sol Ön Bölme 2,9 kW Sağ..

Arçelik STOC 827 B Set Üstü Ocak

2.099,00 TL
Arçelik STOC 827 B Set Üstü Ocak Fırın (Ana Bölme) Ocak Yüzeyi Cam Kahve Beki Adaptörü Siyah Emaye Bek Şapkası Tipi Düz Parlak Diğer Kontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / Yan Sol Ön Bölme 2,9 kW Sağ..

Arçelik Sto 810 Dg E Beyaz Set Üstü Ocak

1.090,00 TL
Arçelik Sto 810 Dg E Beyaz Set Üstü Ocak Diğer Kontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / Yan Sol Ön Bölme 2,9 kW Sağ Arka Bölme 2 kW Ocak Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme Toplam Elektrik Gücü (kW) 1 Tenc..

Arçelik Sto 812 DG E Set Üstü Ocak

1.749,00 TL
Arçelik Sto 812 Dge Doğalgazlı - Lpg (Tüplü) Set Üstü Ocak Diğer Kontrol Tipi ve Yeri Düğmeden Kontrol / Yan Sol Ön Bölme 2,9 kW Sağ Arka Bölme 2 kW Ocak Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme Toplam Elektri..
Tükendi

Arçelik Md 674 Mikrodalga Fırın

1.148,14 TL
Arçelik Md 674 Mikrodalga Fırın Ölçüler Ağırlık 10.7 kg Yükseklik 26.2 cm Genişlik 45.2 cm Derinlik 35.3 cm Diğer Maksimum Zamanlama Süresi 30 dakika Mikrodalga Fırın Türü Mikrodalga Mikrodalga Güç Ka..
1 den 15 e 73 (5 sayfa) ürün gösteriliyor

Gündelik hayatta gerçekleştirilen görevlerin hızlı ve pratik şekilde tamamlanmasına yardımcı olan araçların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Kendi arasında birçok alt kategoriye ayrılan bu kategori, içeriğinde çok farklı ürünleri barındırmaktadır. Her bir ürün, normal şartlar altında uzun saatler sürecek ve çok fazla enerji gerektirecek işlemlerin, sayılı dakikalar içerisinde ve hiçbir çaba harcamadan tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Eşyamburada, olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve yüksek performansta çalışacak eşyalara ulaşmak oldukça kolaydır.

Beyaz eşya sayfamızda bulunan alt kategorilerden bazıları; bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi, mikrodalga, fırın, set üstü ocak ve çamaşır makinesidir. Tüm bu kategorilere ve içeriğinde farklı özellikler sunan ürün alternatiflerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürün kriterlerini seçerek alışveriş sürecinizi daha kolay ve hızlı hale getirebilirsiniz. Firmamızın sizler için özenle hazırladığı müşteri dostu alışveriş sürecinin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Fiyatları

Sayfamızdaki kategoride yer alan tüm beyaz eşya ürünlerinin fiyat aralıkları, en yüksek kaliteyi, olabilecek en uygun aralıklarda sunacak şekilde hazırlanmıştır. Eşyamburada olarak, kullanıcılarımız için hazırladığımız kampanya fırsatları, beyaz eşya fiyat aralıklarını daha da uygun kılmaktadır. Bu sayfadan ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bütçeniz dahilinde kalacak farklı ürün seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aralarından isteklerinize uygun olanları tek tıkla sepetinize ekleyerek alıveriş sürecinin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Ürün kategorimizin fiyat aralıkları, birçok farklı faktör göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Ürünün modeli, serisi, boyutu, gücü ve türü gibi detayları, bu fiyat aralıklarının değişmesine neden olabilmektedir. Beğendiğiniz ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek sundukları özellikler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz eşyanın konulacağı ortamı paylaşan kişi sayısına bağlı olarak makineden beklenen özellikler değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir yaşam alanı veya ev için, büyük miktarlarda çamaşırı tek seferde yıkayabilen, çok fazla bulaşığın yerleştirilebileceği, geniş bir alanda yiyeceklerin saklanabileceği makinelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bir veya iki kişinin yaşadığı evlerde ise daha küçük miktarlar yeterli olacaktır. Beyaz eşya modelleri arasından seçiminizi yaparken ihtiyaç ve kullanım miktarınızı göz önünde bulundurarak ideal seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü markanın özenle hazırladığı ürün modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Tasarım ve malzeme seçiminde kaliteyi bir numaralı önceliği haline getiren bu markanın seçkin ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ürün malzemelerinin yüksek kalitesi, kullanım talimatlarına uyulduğu sürece, uzun süreli bir kullanım keyfi elde etmenizi sağlayacaktır. Markanın yüksek kalitesini istediğiniz kadar kullanabilir, beraberinde getirdiği kolaylıklardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri sıralarken en yeni modelleri görebilir, son teknolojik gelişmelere uygun olarak üretilen seçeneklere ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen ve geliştirilen ürün kategorilerimiz, hiçbir çaba harcamadan teknolojiye ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz bu ürünler arasından, istediğiniz tüm teknik ve estetik özellikleri karşılayan eşyaları bulabilirsiniz.