Bulaşık Makinesi

Kutu görünüm:

Arçelik 6133 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

4.479,00 TL
Arçelik 6133 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi Genel Özellikler Yeni Tasarım 3 Programlı; Ekonomi 50 derece , Yoğun70 derece, Hızlı 58 dakika Yarım Yük Yıkama Fonksiyonu LED ekran Bardak koruma sistemi..

Arçelik 6144 Ultra Hijyen 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

4.789,00 TL
Genel Özellikler 4 Programlı Ekonomi 50°C, Yoğun 70°C, Hızlı 58', Mini 30’ E Enerji sınıfı LED Ekran 14 Kişilik Kapasite 12,9 L Su tüketimi 48 dBA Ses Seviyesi    Makine yıkama programı (il..

Arçelik 6166 6 Programlı Bulaşık Makinesi

6.319,00 TL
Teknik BilgilerÜrün Tipi: SoloÜrün Rengi: BeyazProgram Sayısı: 6Paslanmaz Çelik İç Gövde: VarEnerji Sınıfı: DEkran Tipi: LCDKapasite: 14Ses Seviyesi: 46 dB(A)Yarım Yük Yıkama: VarKir Sensörü: Var..
1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Bulaşık Makineleri

Mutfak temizliğini kolaylaştıran ve konforu arttıran bulaşık makineleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Bu ürünler yardımıyla tek seferde, fazla miktarda bulaşığın yıkanması mümkün olmaktadır. Sizin herhangi bir çaba harcamanıza gerek kalmadan tüm kirlerinden arındırılmış bulaşıklar elde edebilirsiniz. Mutfakların hijyen standartlarını yükselten bu makineler farklı model alternatifleri ile sayfamızda yer almaktadır. Kapsamlı ürün yelpazemiz ve son teknolojiye uygun seçeneklerimiz, alışveriş süreci memnun şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Kullanım ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra size uygun makineye ulaşmak oldukça kolaydır. Dünyaca ünlü markanın orijinal ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mutfağınızın en önemli parçalarından birisi haline dönüşecek bu makinelere internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz.

Bulaşık Makine Çeşitleri

Bulaşık makineleri, program sayısı, enerji sınıfı, boyutları, renkleri gibi çok farklı özelliklerine bağlı olarak gruplara ayrılabilmektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde üç, dört, altı ve sekiz gibi çok farklı sayıda program alternatifine sahip modeller yer almaktadır. Hangi sayıda programın sizin için ideal olduğuna karar verirken kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

Enerji sınıfı, makinelerin çalışma süreci boyunca olabilecek en fazla miktarda tasarruf etmenize yardımcı olacak şekilde belirlenmiştir. Bulaşık makineleri çeşitleri arasında, A+ ve A++ gibi farklı enerji sınıflarındaki modelleri bulabilirsiniz.

Ürünlerin boyutları, ne kadar fazla miktarda bulaşığı tek seferde yıkayabileceklerini direkt olarak belirlemektedir. Ayrıca mutfağınızda bu beyaz eşya için ayırdığınız alana bağlı olarak seçilmelidir. Yaşam alanınızı paylaşan birey sayısına, günlük çıkan bulaşık miktarına ve mutfakta makine içi ayrılmış alana bağlı olarak farklı boyut alternatifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünlerin boyutları, tam olarak ihtiyacınıza ulaşabilmeniz için geniş bir yelpazede sunulmuştur. Ürünlerin kendi sayfalarından boyut bilgilerinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Mutfağınızda kullandığınız her beyaz eşyanın ve genel dekorasyonun uyum içerisinde bir araya gelmesi için farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Beyaz, siyah ve gri, sizlere sunulan renklerden bazılarıdır. İki rengin uyum içerisinde bir araya geldiği tasarımlar da mevcuttur. Bu göz alıcı tasarım alternatiflerini, ürün fotoğrafları yardımıyla görebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Fiyatları

Fiyat aralıkları, ürün özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Eşyamburada olarak kullanıcılarımız için hazırladığımız tüm kampanya fırsatlarını ve indirimleri, bu sayfadan görebilirsiniz. Bütçenize uygun bulaşık makineleri ürünlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan bir makineyi bulduktan sonra alışveriş işlemlerini tamamlamak oldukça kolaydır. Güvenli ödeme olanaklarımızdan faydalanarak tüm işlemlerinizi kısa dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz. Zamanınızdan ve enerjinizden tasarruf ederek ihtiyaç duyduğunuz bu beyaz eşyaya sahip olabilirsiniz.

Bulaşıklarınızı tertemiz yapacak, programları hızlı şekilde tamamlayacak bu makineler ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu makinelerin yüksek teknolojisi sayesinde hem sudan hem de elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Bütçenize uzun vadede destek sağlayacak ve çevre dostu bir tutum sergilemenize yardımcı olacak alışveriş sürecinize sayfamızdan başlayabilirsiniz.a