Buzdolabı

Kutu görünüm:

Arçelik 570505 EI No Frost Buzdolabı

9.849,00 TL
Mavi Işık Teknolojisi Mavi Işık teknolojisi meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Tat ve aromaları korunan gıdalarınız da..

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı

13.649,00 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz Dondurucu Yeri Dondurucu Altta Ürün Serisi AR 7700 Elektronik Gösterge Var Kontrol Sistemi Elektronik Tatil Modu Var Eko Modu Var ProSmart™ Inverter Kompresör..
1 den 15 e 19 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Boyutları, teknik özellikleri, çalışma şekilleri ve tasarım ayrıntıları büyük bir çeşitlilik gösteren buzdolapları sayfamızda yer almaktadır. Bu kategoride yer alan ürünler, renk açısından bile farklı alternatifler içermektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz buzdolapları arasından hem kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de görünümünü beğendiğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. İnoks, antrasit ve beyaz, sayfamızdaki renk alternatiflerinden bazılarıdır. Renk seçiminizi, mutfakta tercih ettiğiniz diğer beyaz eşyalara uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle birbirini tamamlayan görünümlere sahip eşyalara sahip olabilirsiniz.

Buzdolabının bakım sürecini olabilecek en zahmetsiz hale getiren çeşitli özellikler bulunmaktadır. Bunlardan birisi, No- frost özelliğidir. Sayfamızdaki kategoride buzlanma karşıtı bu özelliği sunan çeşitli modeller yer almaktadır.


Buzdolabı Fiyatları

Buzdolapları sundukları özelliklere bağlı olarak belirlenen fiyat aralıklarına sahiptir. Bu özelliklerin başında hacimleri gelmektedir. Hacimler büyüdükçe buna uygun olarak fiyat aralıkları da artış göstermektedir. Sayfamızdaki ürün yelpazesi içerisinde toplam brüt hacimleri, yedi yüz yirmiden dört yüz altmış beşe kadar farklılık gösteren modeller bulunmaktadır. Ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek brüt hacimleri de dahil olmak üzere, aradığınız tüm teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buzdolapları fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayan faktörlerden bir diğeri, enerji sınıfıdır. Enerji sınıfı, bir buzdolabının ne kadar enerji tasarrufu yapabileceğini belli eden bir ölçüt değerindedir. A+, A++ ve A+++ gibi farklı enerji sınıfları, sayfamızdaki ürün kategorisinde bulunmaktadır. Yüksek enerji sınıfındaki bir eşya seçmek, uzun vadeli bir yatırım değerindedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri yardımıyla günlük enerji tüketiminizi düşürebilir, tasarruf yapabilirsiniz.


Buzdolabı Modelleri

Sayfamızdaki ürün modelleri arasında buzlukların altta ve üstte yer aldığı farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bu farklı tasarımlar, kullanım sıklığınız, ihtiyaçlarınız ve isteklerinize bağlı olarak seçim yapabilmeniz için sunulmaktadır. Eşyamburada olarak sizler için hazırladığımız bu kategorideki tüm buzdolaplarını sıralayabilir, farklı tasarım alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Farklı buzdolapları arasından yapacağınız seçim sırasında göz önünde bulundurmanız gereken detaylardan birisi, boyutlarıdır. Bu beyaz eşyayı mutfağınızda yerleştireceğiniz alanın boyutları ile uyum göstermesi gerekir. Fazla büyük boyutlar, beyaz eşya için ayrılan alana sığmayacaktır. Fazla küçük boyutlar ise istenmeyen estetik görünümler yaratacaktır. Ürünlerin hacmi gibi detaylarına göz atarken boyutlarını da görebilirsiniz. Beyaz eşya için ayırdığınız alanı ölçerek bununla eşya boyutlarını karşılaştırabilirsiniz. Seçiminizi ölçülere uygun şekilde verdiğinizde karşılaşacağınız sonuçlardan memnun kalabilirsiniz.

Eşyamburada olarak sizler için özenle seçtiğimiz ürünler arasından gıda saklama ihtiyaçlarınızı kapsamlı şekilde karşılayacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarından ve internet üzerinden alışveriş konforundan faydalanarak istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Mutfağınızı tamamlayacak bir dekorasyon parçası değerindeki bu ürünleri serilemeye başlayabilirsiniz. Pürüzsüz ve parlak dış yapısı, kaliteli renkleri ve yüksek performansı ile dünyaca ünlü markanın ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.  Bu ürünlerin tasarımları sayesinde kişisel zevkinizi evinizdeki her bir eşya ile yansıtmayı başarabilirsiniz.