Çamaşır Makinesi

Kutu görünüm:

Arçelik 7100 M Çamaşır Makinesi

5.009,00 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Kapasite 7  kg Maksimum Sıkma Devri 1000  rpm Su Girişi Tek (Soğuk) Enerji Performansı A+++ (-10%) Program Sayısı 15 Ürün Rengi Beyaz Programlar Pro..
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Her türden kıyafetin, çarşafın, yastık kılıflarının, perdelerin ve daha birçok eşyanın, tartışmasız şekilde temizlenmesine yardımcı olan çamaşır makinesi seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan modele ulaşmanızı mümkün kılan çok farklı özelliklere sahip seçenekleri sizlerle buluşturmaktayız.

Tek seferde atılabilecek çamaşır miktarı, yaşam alanını paylaşan birey sayısına bağlı olarak kolaylıkla seçilebilir. Bu ürün kategorisi içerisinde; beş ila altından dokuz ila on kilograma kadar değişiklik gösteren modeller bulunur. İki kişinin kullanacağı bir çamaşır makinesi, altı kilogram yük kapasitesi ile yeterli performansı gösterecektir. Daha kalabalık aileler, sayfamızdaki dokuz kilogram yük kapasiteli modellere yönelmektedir. Tüm ürünleri sıralayarak farklı yük kapasitesi seçeneklerini bulabilir, aralarından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayanlara ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makineleri Modelleri

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri arasında farklı enerji sınıflarındaki makineler mevcuttur. Çamaşır makinesi modelleri, bu enerji sınıflarına bağlı olarak alt kategorileri ayrılabilmektedir. Enerji performansı A+++’a kadar çıkabilen bu modellerden istediğinize sahip olabilirsiniz. Çamaşırlarınız tertemiz olurken sudan ve enerjiden tasarruf etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Makinelerin ürün özellikleri arasında bulabileceğiniz detaylarından birisi, devir sayılarıdır. Devir sayısı, makine çamaşırları sıkma kısmına geçtiğinde bir dakikadaki dönüş miktarını ifade etmektedir. Sayfamızdaki modeller arasında 1000- 1200 aralığındaki devirde seçenekler bulunur. Makine modellerinin tam devir sayılarına ve daha birçok özelliğine kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Ürün modelleri, çok farklı çalışma programlarını içermektedir. Çalışma program sayıları arttıkça elinizdeki çamaşır türüne uygun temizlik süreci elde etme şansınız yükselmektedir. Bu ürünler arasında on beş civarında programa sahip modeller mevcuttur. Hassas program, sıkma pompa programı, pamuklular programı, leke programı, koyu renkliler/kot programı, durulama programı ve sentetik programı, makinelerde karşılaşabileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır.

Çamaşır Makinesi Fiyatları

Makinenin çamaşır kapasitesi, fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynayan ana faktör olsa da daha birçok detay, bu rakamların değişmesine neden olabilmektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz çamaşır makinesi seçenekleri, olabilecek en uygun fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Kampanya fırsatlarımızdan yararlanarak hayat standartlarınızı yükseltecek bu makinelere sahip olabilirsiniz.

Takip göstergesi sayesinde, makinenin çalışan programının bitmesine kaç dakika kaldığını görebileceğiniz modeller, sayfamızdaki ürün yelpazesinin bir parçasıdır. Bunun yanı sıra, sessiz çalışma özelliği gösteren, su taşma emniyet sistemine sahip, çocuk kilidi ile koruma sağlayan ve kir seviyesi seçimi gibi olanakları bulunan modeller de mevcuttur. Kullanım sürecinizi kolaylaştırmak ve program tamamlandığında çamaşırlarınızı istediğiniz şekilde almanızı sağlayan bu özelliklere, kategorimizden ulaşabilirsiniz. Son teknoloji ürünü bu makineleri, evinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Yüksek çalışma performansına sahip makineler, yurtlar ve oteller gibi toplu yaşam alanlarında kullanım için de ideal özellik göstermektedir. Kullanım alanınız ve amacınız ne olursa olsun, bunu karşılayacak bir modeli bütçeniz dahilinde alabilirsiniz. İndirim fırsatlarımızı takip ederek makineleri, kampanyalı fiyatlarda bulabilirsiniz.