Derin Dondurucu

Kutu görünüm:

Arçelik 2401 J A+ Sandık Tipi Derin Dondurucu

4.900,00 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz  Dondurucu Yeri Joker Dondurucu  Toplam Brüt Hacim 400 L  Ürün Tipi Yatay Yatay  Elektronik Gösterge 3 Light & Pot Kontrol Sistemi Mekanik Sensörlü  Aydınlat..
Tükendi

Arçelik 2105 G Sandık Tipi Derin Dondurucu

1.991,53 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Gümüş Dondurucu Yeri Yatay Dondurucu Toplam Brüt Hacim 107 L Ürün Tipi Yatay Elektronik Gösterge 3 Light & Pot Kontrol Sistemi Mekanik Sensörlü Kondanser Tipi Açık ..
Tükendi

Arçelik 2501 Sandık Tipi Derin Dondurucu

4.093,22 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz Dondurucu Yeri Yatay Dondurucu Toplam Brüt Hacim 467 L Ürün Tipi Yatay Elektronik Gösterge 3 Light & Pot Kontrol Sistemi Mekanik Sensörlü Aydınlatma LED Konda..
Tükendi

Arçelik 2061 MB 6 Çekmeceli Dondurucu

2.669,49 TL
Genel ÖzelliklerÜrün Rengi BeyazDondurucu Yeri Dikey DondurucuÜrün Serisi AR 3300Elektronik Gösterge 3 Light & PotKontrol Sistemi Mekanik SensörlüKondanser Tipi AçıkKapı Yönü Değiştirme Kapı alt ve üs..
Tükendi

Arçelik 2071 MI 7 Çekmeceli Dikey Dondurucu

3.389,83 TL
Genel ÖzelliklerÜrün Rengi Leke Tutmayan İnoksDondurucu Yeri Dikey DondurucuÜrün Serisi AR 3300Ürün Tipi Tek KapılıElektronik Gösterge 3 Light & PotKontrol Sistemi Mekanik SensörlüKondanser Tipi AçıkK..
Tükendi

Arçelik 2171 JEB DİKEY JOKER DONDURUCU

4.194,92 TL
                 Genel Özellikler                Ürün Rengi                    Beyaz                Dondurucu Yeri                    Dikey Dondurucu                Toplam Brüt Ha..
Tükendi

Arçelik 2161 NFB A+ No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

3.813,56 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi Beyaz Dondurucu Yeri Dikey Dondurucu Toplam Brüt Hacim 270 L Ürün Tipi Tek Kapılı Elektronik Gösterge 3 Light & Pot Kontrol Sistemi Mekanik Sensörlü Ses Seviyesi 39 ..
Tükendi

Arçelik 2071 MB 7 Çekmeceli Dondurucu

3.025,42 TL
Genel Özellikler Yeni regülasyona göre E enerji 7 dondurucu bölmesi (5 çekmece + 2 bölme) (Yeni regülasyona göre) 244 L kullanılabilir hacim Hızlı dondurma Mekanik kontrol sistemi Kolay kapı açm..

Arçelik 2105 Sandık Tipi Derin Dondurucu

2.325,00 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi   Beyaz Dondurucu Yeri   Yatay Dondurucu Ürün Serisi   AR 3300 Ürün Tipi   Yatay Elektronik Gösterge   3 Light & Pot Kontrol Siste..

Arçelik 2316 J JOKER CF

4.180,00 TL
               Genel Özellikler             Ürün Rengi                Beyaz             Dondurucu Yeri                Joker Dondurucu             Ürün Serisi                AR 5..
Tükendi

Arçelik 2031 MB Dikey Derin Dondurucu

1.525,42 TL
Genel Özellikler Ürün Rengi: Beyaz Dondurucu Yeri Dikey Dondurucu Ürün Serisi: AR 3300 Ürün Tipi: Tezgah Seviyesi Kontrol Sistemi: Mekanik Kondanser Tipi: Açık ..
Tükendi

Arçelik 2781 EB A++ No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu

5.322,03 TL
Genel ÖzelliklerÜrün Rengi BeyazDondurucu Yeri Dikey DondurucuÜrün Serisi AR 7700Ürün Tipi Tek KapılıElektronik Gösterge VarKontrol Sistemi ElektronikEko Modu VarProSmart™ Inverter Kompresör VarAydınl..

Arçelik 2171 JEI No Frost 7 Çekmeceli Dondurucu

5.850,00 TL
Genel ÖzelliklerÜrün Rengi Leke Tutmayan İnoksDondurucu Yeri Dikey DondurucuÜrün Serisi AR 7700Ürün Tipi Tek KapılıElektronik Gösterge VarKontrol Sistemi ElektronikEko Modu VarProSmart™ Inverter Kompr..
1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Derin Dondurucu

Çekmece sayısı ve boyutları değişiklik gösteren derin dondurucu seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Farklı özellikler sunan bu ürünler arasından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan seçeneklere ulaşmak oldukça kolaydır. Saklamayı planladığınız yiyecek miktarını hesaba katarak doğru boyutları bulabilirsiniz.

Farklı çeşit yiyecekleri bölmelere ayırarak saklama olanağı sunan modeller, ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Aradığınız yiyeceğe ulaşmayı kolay hale getiren bu tasarım, birbirlerine karışmalarını da önlemektedir. Et benzeri kokusu sinebilecek yiyeceklerin konulması için kapalı bölmeler bulunmaktadır. Dondurucuların kullanım sürecini daha konforlu ve pratik hale getiren, bunun gibi birçok özelliği mevcuttur. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesinden seçiminizi yaparak bu özelliklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Derin Dondurucu Fiyatları

Eşyamburada olarak sizlerle bu kategoride buluşturduğumuz ürünlerin fiyat aralıkları, boyutlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yüksekliği yüz santimetre kadar olan ürünlerin yanı sıra yüz elli metreye kadar çıkan derin dondurucu modelleri de bulunmaktadır. Boyutları ve hacimleri arttıkça fiyat aralıkları da buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak boyut miktarı hangisi olursa olsun, seçtiğiniz ürünle uygun fiyat aralıklarından faydalanabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunulan kampanya olanaklarından yararlanarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Derin dondurucu modelleri içerisinde farklı sayıda çekmeceler ve kapaklı bölmeler bulunmaktadır. Dört çekmece ve iki kapaklı bölüm içeren modeller, popüler olarak tercih edilen ürün tasarımlarından birisidir. Sayfamızda sunulan farklı model seçeneklerini ve bölme sayısı hakkındaki detaylara, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Aralarından isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak sayıları sunan ürünü bulabilirsiniz.

Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucu modelleri arasından yapacağınız seçim sırasında hesaba katılması önerilen noktalardan birisi, boyutlarıdır. Dondurucunun yaşam alanı içerisine yerleştirilebileceği alana sığması oldukça önemlidir. Ürünlerin ebat bilgileri, kendi sayfalarında yer almaktadır. Bu ölçüleri dondurucuyu yerleştirmeyi düşündüğünüz alanla karşılaştırarak olabilecek en ideal seçeneği bulabilirsiniz.

Kış sezonu için yiyecek hazırlamayı kolay hale getiren bu derin dondurucu modellerine hemen sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü markanın son teknolojik gelişmelere uygun şekilde tasarladığı seçenekleri görebilirsiniz. Hızlı dondurma, açık kapı yönü değiştirme, No- frost ve inverter kompresör gibi farklı özellikler sunan ürünleri görebilirsiniz. Bu özelliklerden istediklerinizi sunan modelleri belirleyerek memnun kalacağınız bir kullanım süreci elde edebilirsiniz.

Dondurucuların enerji sınıfları, kullanım süreci boyunca olabilecek en az miktarda elektrik harcamanıza yardımcı olacaktır. Bu özelliği sayesinde hem yüksek bir performansa hem de ekonomik tasarrufa ulaşmanızı mümkün kılacaktır. Markanın üretim sürecinde tercih ettiği kaliteli materyaller, bu ürünlerin uzun vadeli bir yatırım değerinde olmasını sağlamaktadır. Bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapıldığı sürece, bu dondurucuların performansından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Kış sezonu boyunca sebze ve meyvelerinizi taptaze tutacak, etlerinizi uzun süreler boyunca saklamanıza yardımcı olacak donduruculara, Eşyamburada alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz. İstediğiniz dondurucu modelini belirledikten sonra kısa dakikalar içerisinde tüm alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.