Fırın

Kutu görünüm:
Tükendi

Arçelik 8541 A Antrasit Ocaklı Fırın

3.842,37 TL
Genel ÖzelliklerFırın Rengi AntrasitFırın Hacmi 72 LEnerji Sınıfı ASaat Tipi LED Ekran - DokunmatikYapışmaz Tepsi VarÜrün Serisi B14 DesignPişirme Fonksiyonları ve Teknolojileri3 Boyutlu Pişirme Özell..
1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Yemeklerin pişirilmesi için kullanılan temel mutfak gereçlerinden birisi olan fırın seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori içerisinde, tasarım, boyut ve çalışma özellikleri açısından çok farklı detaylara sahip ürünler yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza ve mutfakta istediğiniz görünüme bağlı olarak seçim yapabileceğiniz kapsamlı ürün kategorimize göz atabilirsiniz. Arçelik’in en sevilen fırın modellerine ulaşabilirsiniz.

Mutfakların dikkat çekici bir bölümünü kaplayacak bu beyaz eşyaların renk ve estetik tasarım açısından dekorasyonun kalanıyla uyum göstermesi oldukça önemlidir. Birbirini tamamlayan dekoratif görünümler elde etmek isteyenler için beyaz, siyah ve gri renklerini içeren tasarımlar bulunmaktadır. Tek renk tasarımların yanı sıra iki rengin bir araya getirildiği görünümlerde mevcuttur. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün fotoğraflarına göz atarak tasarım ayrıntıları hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fırın Fiyatları

Beyaz eşyalardan birisi olan fırınların fiyat aralıkları, birçok özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Fiyat aralıkları belirlenirken hesaba katılan temel özellikleri arasından ürünlerin boyutları yer almaktadır. Kullanım ihtiyaçlarınız, amacınız ve yaşam alanında fırın için ayırabileceğiniz alan, boyut seçimini etkilemektedir. Sayfamızdaki ürün kategorisinde standart boyuttaki ürünlerin yanı sıra mini tasarımlar da bulunmaktadır. Ayrıca ocak ile birlikte gelen ürün modelleri de mevcuttur. Aradığınız özellikleri sunan ve standartları karşılayan ürün modeline, uygun fiyat aralıkları ile sahip olmak, oldukça kolaydır.

Enerji sınıfları, harcanan enerjiye karşılık ürün performansını belli eden bir özelliktir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde farklı enerji sınıflarındaki ürünler yer almaktadır. Yüksek enerji sınıfından ürünler almak, her açıdan uzun vadeli bir yatırım niteliğindedir. Doğa dostu bir duruş tutum sergilemenizin yanı sıra elektrik faturasında tasarruf sağlamanızı da garantilemektedir. Farklı ürün modelleri arasından seçiminizi yaparken enerji sınıfları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fırın Modelleri

Fan destekli veya desteksiz pişirme sağlayan fırın seçenekleri sayfamızdaki kategoride yer almaktadır. Fan destekli pişirme, belirli yemeklerde ihtiyaç duyulan özelliklerdendir. Beyaz eşyaları kullanım amacınız ve kullanacağınız alana bağlı olarak bu özelliği sunan ve sunmayana modellere göz atabilirsiniz.

Ürünler ile birlikte gelen tepsi ve ızgara sayıları da değişiklik gösteren özelliklerden bir diğeridir. Standart boyutlardaki fırın seçenekleriyle genellikle üç farklı unsur gelmektedir. Bunlar derin tepsi, normal tepsi ve ızgara olabilmektedir. Bu unsurların özellikler ve sayıları, ürünler arası değişiklik göstermektedir. Ayrıca iç bölmeden yerleştirilebilecekleri bölmelerin sayıları da farklıdır. Standart boyutlarda genellikle altı veya yedi bölme bulunmaktadır. Mini modellerde ise üç ila dört tepsi sürme bölmesi görülmektedir.

LED ekranı ve farklı özellikleri ile son teknolojiyi yansıtan ürün modelleri de kategorimizin bir parçasıdır. Sürekli olarak yenilenen ürün yelpazemize bu son modeller eklenmektedir. Çalışma süreci ve ayarları, LED ekran yardımıyla kolaylıkla takip edilmektedir. Kullanım sürecini daha konforlu kılan birçok özelliği bulunmaktadır. Bu beyaz eşyaların özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kullanıcı yorumlarını okumak isteyenler, ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret edebilirler. Aradığınız özellikleri sunan ürün modelini kolaylıkla bulabilir, Eşyamburada alışverişinizi konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz.