Kurutma Makinesi

Kutu görünüm:
Tükendi

Arçelik 910 KM A++ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

4.705,93 TL
Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 9  kg Enerji Sınıfı A++ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 110 Ürün Rengi Beyaz Teknolojik Özellikler Kurutma Tekno..
Tükendi

Arçelik 800 KM A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

3.948,31 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 8 kg Enerji Sınıfı A++ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 110 Ürün Rengi Beyaz Teknolojik Özellikler Kurutma Teknolojisi Yoğu..
Tükendi

Arçelik 700 KT B Enerji 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

2.590,00 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 7 kg Enerji Sınıfı B Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 102 Ürün Rengi Beyaz Teknolojik Özellikler Kurutma Teknolojisi Yoğuşt..
Tükendi

Arçelik 700 KM A+ 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

3.429,66 TL
Detaylı Özellikleri Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 7 kg Enerji Sınıfı A+ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 83 Ürün Rengi Beyaz Teknolojik Özellikler Kurutma Teknolojisi Yoğuşt..

0,00 TL
..

Arçelik 810 KM A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

5.193,00 TL
Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 8  kg Enerji Sınıfı A++ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 110 Ürün Rengi Beyaz Konfor ve Güvenlik Dokunmatik Tuş Var Koku Özelliği Fre..
Tükendi

Arçelik 3886 Wf Homewhiz A+++ 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

5.422,88 TL
Detaylı ÖzellikleriGenel ÖzelliklerMaksimum Kurutma Kapasitesi 8 kgEnerji Sınıfı A+++Program Sayısı 16 ProgramlıTambur Hacmi (L) 118Ürün Rengi BeyazTeknolojik ÖzelliklerKurutma Teknolojisi HibritKurut..
1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kurutma Makinesi

Temizlik süreci sonunda çamaşırları ıslaklıklarından arındırma derdini ortadan kaldıran beyaz eşyalar, kurutma makineleridir. Son teknoloji ürünü bu cihazlar, zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır. Çamaşır makinesinden ıslak çıkan giysiler, pratik şekilde kurutma makinesi içerisine aktarılabilmektedir. Çamaşır asma- toplama sürecini yok eden bu uygulama, kıyafetlerin daha temiz kurumasına da yardımcı olmaktadır.

Normal şartlar altında rüzgarla gelen her türlü kiri ve tozu tutan kıyafetler, çamaşır makinesinden çıktıkları ilk andaki temizliklerini kaybetmektedir. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz bu ürünler, temizlik standartlarını giyim sürecine kadar korumanıza yardımcı olmaktadır. Rüzgarlarla gelecek tüm kirlerden ve kıyafetlere sinebilecek kokulardan uzak durmayı başarırsınız.

Kurutma Makinesi Fiyatları

Özel tasarımları sayesinde yüksek performans gösteren kurutma makinesi seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Yaşam alanını paylaşan birey sayısı ve çamaşır makinenizi kullanma sıklığına bağlı olarak seçim yapabileceğiniz farklı özellikler sunan ürünler bulunmaktadır. Aradığınız tüm özellikleri karşılayan bu makinelere uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizler için hazırladığımız kampanya fırsatlarından yararlanarak alışveriş işlemlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz.

Kurutma makinesi fiyat aralıklarının değişiklik göstermesini sağlayan özelliklerinden birisi, maksimum kurutma kapasitesidir. Kurutma kapasitesi arttıkça, fiyat aralıkları da artmaktadır.  Alabileceği kıyafet miktarını belirten bu miktar, 5 ila 9 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Üç dört kişilik bir aile için sekiz kilogram kapasitesindeki bir makine ideal özelliktedir. Makinenin kullanılacağı yaşam alanını paylaşan birey sayısını göz önünde bulundurarak farklı kapasite seçenekleri arasından uygun olana ulaşabilirsiniz.

Çamaşırlar, makine yardımı olmadan kurutulduğunda yıpranma hızları artmaktadır. Kıyafetlerin renkleri daha hızlı solmakta ve kumaşlarda incelmeler görülebilmektedir. Sayfamızdaki makinelerin, kıyafetler için özel olarak tasarlanan çalışma programları, herhangi bir hasar oluşturmadan kurutma sürecinin gerçekleşmesini sağlar. Makinenin her bir detayı, kıyafetlerin kalitesini ve dokusunu koruyarak ıslaklığının giderilmesi için tasarlanmıştır. Uygun fiyat aralıklarımızdan faydalanarak tüm bu faydaları beraberinde getiren makinelere sahip olabilirsiniz.

Kurutma Makinesi Modelleri

Kurutma makinesi modelleri, içeriklerinde farklı programlar bulunmaktadır. Bu programlar, yıkanan çamaşırın türüne uygun bir işlem süreci yürütülmesine yardımcı olmaktadır. Sayfamızdaki ürünlerde bulunan program seçeneklerinden bazıları; yünlü kurutma programı, hassas program, pamuklu dolap kuruluğu, pamuklu ürü kuruluğu, pamuklu ekstra kuru program ve yorgan programıdır. Her bir kurutma makinesi modelinde mevcut program sayısını ve bu programların neler olduğunu ürünlerin kendi sayfalarındaki özellikler kısmından görebilirsiniz.

Farklı enerji sınıflarına, çamaşır kapasitesine ve tasarım özelliklerine sahip modelleri sayfamızdan görebilirsiniz. Çocuk kilidi, program sonu sesli uyarı ve kırışıklık önleme özelliği gibi birçok modelde bulabileceğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Ürünlerin boyutlarına kendi sayfalarından öğrenebilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda bu makine için ayırdığınız alana uygun özellikte olup olmadığına karar verebilirsiniz. Ürün tasarımını ve renklerini çamaşır makinenizi tamamlayacak şekilde tercih ederek estetik bir uyum yakalayabilirsiniz. Eşyamburada alışveriş süreciyle istediğiniz kurutma makinesine sahip olabilirsiniz.