Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kutu görünüm:
Tükendi

Arçelik 810 KMG A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

4.705,93 TL
Maksimum Kurutma Kapasitesi 8 Kg Enerji Performansı (Sınıfı) A++ Program Sayısı 15 Tambur Hacmi 110 Ürün Rengi Manhattan Grey Dokunmatik Tuş Var Koku Özelliği Fres..
Tükendi

Arçelik 910 KMG A++ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

5.021,19 TL
Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 9  kg Enerji Sınıfı A++ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 110 Ürün Rengi Manhattan Grey Teknolojik Özellikler Kurutma Teknolojisi Yoğuş..
Tükendi

Arçelik 900 KM A++ 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

4.136,44 TL
Genel Özellikler Maksimum Kurutma Kapasitesi 9  kg Enerji Sınıfı A++ Program Sayısı 15 Programlı Tambur Hacmi (L) 110 Ürün Rengi Beyaz   Teknolojik Özellikler Kurutma Teknolojisi Yoğuşturmalı ..

0,00 TL
..
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Çamaşırları yıkamanın ve kullanıma hazır hale getirmenin en kolay yolu olan kurutmalı çamaşır makinesi, sayfamızda sizlere sunulmaktadır. Bu ürün kategorisi içerisinde Arçelik’in sevilerek tercih edilen farklı ürün modelleri mevcuttur. Hızlı yıkama ve kurutma özelliklerine sahip ürünler, yüksek enerji sınıflarına sahiptir. Böylelikle iki görevi tek başına üstlenen kurutmalı çamaşır makinesi, çalışma süreci boyunca minimum düzeyde enerji harcamaktadır. Bu yüksek performansını gösterirken elektrikten tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz makineler, etkili olduğu kadar nazik de olan bir yıkama ve kurutma sağlar. Çamaşırların bu süreçte zarar görmesini engelleyen mekanizmaları bulunur. Bu özellikleri, makinenin kullanım sürecini daha konforlu kılan detaylarından bazılarıdır.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Modelleri

Su yoğuşturmalı kurutma teknolojisi ile etki gösteren makineler, farklı programlara ve çalışma şekillerine sahiptir. Program sayıları farklı ürün modelleri arasında değişiklik göstermekle birlikte, ortala on beş programı bulunan makineler mevcuttur. Kurutmalı çamaşır makinesi modelleri arasından seçiminizi yapmadan önce program sayılarına ve bu programların ne olduğuna bakabilir, seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Çalışma süreci boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engelleyen ve olası kazaların önüne geçen farklı teknolojileri bulunmaktadır. Kurutmalı çamaşır makinesi seçeneklerinde görebileceğiniz bu özellikler arasında, taşma emniyeti ve dengesiz yük kontrolü bunlardan birkaçıdır. Çocuk kilidi de kullanım süreci güvenliğini arttıran özelliklerinden bir diğeridir.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Kurutmalı çamaşır makinesi, her programdaki çalışma süreci boyunca olabilecek en az miktarda ses çıkarması için tasarlanmıştır. Etrafa yaydığı ses minimum düzeyde tutularak, yaşam alanının konforu korunmaktadır. Özellikle küçük boyutlardaki yaşam alanlarında kullanım sırasında rahatsızlıklar oluşmasını engellemektedir. Yıkama, sıkma ve kurutma süreçleri boyunca çıkardıkları ses düzeyleri hakkında detaylı bilgiye, ürün özelliklerinden ulaşabilirsiniz.

Yıkama kapasitesi, bir çamaşır makinesi çalışırken alabileceği maksimum yükü belli etmektedir. Kurutmalı çamaşır makinesi modelleri arasından seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız önerilen detaylar arasında, kurutma ve yıkama kapasitelerinin farkı bulunmaktadır. Yıkama kapasiteleri sekiz ila dokuz kilogram aralıklarında iken kurutma kapasiteleri genellikle, beş ila altı olarak belirtilmektedir. Yaşam alanını paylaşan birey sayısını ve çamaşır yıkama ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı ağırlık taşıyabilen modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Makinelere kurutma özelliğini kazandıran detayları, hava yoğuşturmalı kurutma teknolojileridir. Bu teknoloji, suyun korunmasına yardımcı olur. Nemle yüklü havanın yoğunlaştırılmasını sağlar. Birçok ufak detayın uyum içerisinde çalışması ile çamaşırların kurutulması gerçekleştirilir.

Makineler ile uzun süreli bir kullanım konforu elde edebilmeniz için eklenmiş özellikleri bulunmaktadır. Motorun yıpranma hızını azaltan ve hasarı engelleyen tasarımları, bu özellikleri arasındadır. Kaliteli materyallerden üretilmiş motoru, bu özel tasarımlar ile bir araya getirildiğinde sorunsuz şekilde uzun süreler boyunca çalışan makineler elde edilir. Kullanım talimatlarına uyarak ve düzenli bakımını yaparak bu uzun sürenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kurutma özelliği de sunan makineler kullanmak, çamaşır asma ve toplama işlemini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Enerji harcamanızı gerektirmeden tüm çamaşır yıkama işlemlerinin tamamlanmasını garantiler. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz makinelerin pratik kullanımı ve yüksek performansından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.