Mikrodalga Fırın

Kutu görünüm:
Tükendi

Arçelik Md 674 Mikrodalga Fırın

1.148,14 TL
Arçelik Md 674 Mikrodalga Fırın Ölçüler Ağırlık 10.7 kg Yükseklik 26.2 cm Genişlik 45.2 cm Derinlik 35.3 cm Diğer Maksimum Zamanlama Süresi 30 dakika Mikrodalga Fırın Türü Mikrodalga Mikrodalga Güç Ka..

Arçelik MD 20 M Vintage 20 lt Mavi Mikrodalga Fırın

1.569,00 TL
               Genel Özellikler             Mikrodalga Rengi                İnoks             Ürün Tipi                Solo             Mikrodalga Kontrol Paneli                ..
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Yiyeceklerin kısa sürelerde ısıtılması ve pişirilmesine yardımcı olan, büyük bir gelişme ve kolaylık değerinde olan mikrodalga fırınlar, sayfamızdaki ürün kategorisinde sizlere sunulmaktadır. Pratik bir kullanım sürecine sahip olması ve zamandan tasarruf edilmesini sağlaması, bu fırınların sevilerek tercih edilmesinin nedenleri arasındadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisinde birbirinden farklı teknik ve tasarım özellikleri sunan mikrodalga fırın seçenekleri yer almaktadır.

Çalışma süresi, kontrol panellerinden kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Sayfamızda yer alan ürün modellerinin çoğunun maksimum çalışma süresi otuz dakika olarak belirtilmiştir. Isıtmak veya pişirmek istediğiniz yemeğe bağlı olarak çalışma süresini düğmelerle ayarlayabilirsiniz. İstenilen süre dolduğunda otomatik olarak termostatı atmakta ve fırın durmaktadır. Bu süre ayarlama özelliği, olası kazaların önüne geçmekte ve kullanım sürecini daha rahat hale getirmektedir.

Mikrodalga Fırın Fiyatları

İç hacmi, ölçüleri, çalışma gücü ve daha birçok teknik detayı, mikrodalga fırın fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Birçok kolaylık sağlayan bu ürünlere ulaşmayı kolay hale getiren kampanya fırsatları, sayfamızda yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizler için özenle hazırladığımız kategorimizdeki ürünlere, bu fırsatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişin konforu ile evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan istediğiniz mikrodalga fırın modelini alabilirsiniz.

Fırınların sol yanında bulunan kontrol panelinden ayarlanabilen özelliklerinden bir diğeri, çalışma güç kademesidir. Ayarlanan süre boyunca oluşturduğu ısı, bu güç kademesi yardımıyla belirlenmektedir. Sayfamızdaki ürünler arasında, ortama beş güç kademesine sahip modeller yer almaktadır. Düğmeler yardımıyla hem zamanlayıcı hem de güç kademesi kontrol edilebilmektedir.

Mikrodalga Fırın Modelleri

Fırının iç kısmındaki döner tablaya yerleştirilen yiyecekler, radyo dalgaları yardımıyla ısıtılmaktadır. Minimum düzeyde enerji harcaması ile maksimum sonuçlar elde etmenize yardımcı olan bu ürünleri her açıdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Mikrodalga fırın modellerinde bulabileceğiniz özellikler arasında, buz çözme yer almaktadır. Buzluktan yeni çıkartılmış bir yiyeceğin kısa sürede erimesi gerekiyorsa fırınların bu özelliğinden yararlanabilirsiniz. Geride soğukluk veya sertlik bırakmadan buzların çözülmesini sağlayan mekanizmasını kullanabilirsiniz.

Mikrodalga fırın modellerinde, yan tarafa doğru sorunsuzca açılan kapaklar bulunmaktadır. Her bir tasarım ayrıntısı, kullanım süreci konforunu yükseltmektedir. Yan tarafa açılan kapakları ve küçük boyutları ile oldukça az yer kaplamaktadır. Mutfak içerisinde büyük görevler üstlenecek bu fırınların fazla yer kaplamaması, her türden yaşam alanında tercih edilmelerini sağlamaktadır. Evlerdeki mutfakların yanı sıra, ofis benzeri çalışma alanlarında da sevilerek tercih edilen bir ürün değerindedir. Hızlı etkisi ve pratik kullanımı sayesinde, iş yerlerinde ideal performans gösterir.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde tamamıyla siyah olan modeller, son zamanlarda popüler olarak tercih edilmektedir. Siyah tasarımlar, modern dekorasyonları mükemmel şekilde tamamlamaktadır. Mutfağınızdaki diğer beyaz eşyalara ve genel dekorasyona uyumlu tasarımlara kolayca ulaşabilmeniz için gri ve beyaz renk alternatifleri de mevcuttur. Sayfamızdaki ürünlere göz atarak tüm renk ve tasarım seçeneklerini görebilir, sizin için harika bir seçim olacak fırını bulabilirsiniz.